Imprezy integracyjne we Wrocławiu

Zorganizuj imprezę integracyjną we Wrocławiu

Wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest komunikacja w pracy i atmosfera w pracowniczym zespole. Aby trzymać ją w jak najlepszej kondycji pracodawcy organizują firmowe eventy i imprezy integracyjne, których celem jest przełamanie dystansu i poznanie się lepiej wśród grupy pracowników.

9 pomysłów na imprezę integracyjną we Wrocławiu

Chodzi tu nie tylko o dobrą zabawę, ale o to, by wypracować efektywniejsze porozumiewanie się, lepszą współpracę, łatwiejsze rozładowywanie napięcia czy po prostu skuteczniejsze rozwiązywanie czy unikanie konfliktów interpersonalnych. Co pod względem organizacji imprez integracyjnych oferuje Wrocław? Wybraliśmy kilka ciekawych opcji na spędzenie udanego czasu w pracowniczym zespole.

1. Boatparty Boatparty

Czyli impreza na statku to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie luźną atmosferę i piękne widoki. W końcu podziwianie Wrocławia o zachodzie słońca z poziomu rzeki to nie byle co! Oprócz wspaniałych widoków, niecodziennej atmosfery i szumu wody impreza na statku musi posiadać oczywiście profesjonalne nagłośnienie (bo co to za impreza bez muzyki?), a do tego dodatkowo możliwa jest organizacja klubowego oświetlenia, powitalnego drinka, opieka Partymakera, wejście po czerwonym dywanie, obecność hostess lub barmanów, występy artystyczne, catering, gry i zabawy integracyjne, pamiątkowy filmik HD czy nawet baner z logo firmy na statku. Wszystko zależy tylko od Waszej wyobraźni - na Boatparty możliwe jest prawie wszystko! Tutaj realizuje się nawet najambitniejsze pomysły, najdziwniejsze prośby. Wszystko po to, by impreza integracyjna zapisała się jako najlepsze wspomnienie w historii Waszej firmy!

2. Exit19.pl

Jesteście zamknięci w pokoju i macie określony czas na wydostanie się z niego. Od Waszej spostrzegawczości, logicznego myślenia, umiejętności współpracy i sprytu zależy czy zdążycie się z niego wydostać. Podczas trzygodzinnego spotkania w Exit19.pl mogą zagrać 82 osoby, choć to tylko kwestia czasu aż możliwości będą większe - Exit19.pl cały czas powiększa się o nowe pokoje. Dodatkowo, współpracuje z innymi wrocławskimi Escape Roomami, dlatego jeśli chcecie zabawić się jeszcze liczniejszą grupą to jest to możliwe. Uczestnicy spotkania grają wówczas jednocześnie w kilku różnych punktach w okolicy wrocławskiego rynku. Oferta eventowa w Exit19.pl jest tym bardziej ciekawa, że escape room współpracuje ze słynnym, jednym z najbardziej stylowych i klimatycznych klubów w mieście- “Szklarnią”. “Szklarnia” mieści się dokładnie nad pokojami Exit19.pl, więc nie jest problemem rozszerzenie wieczoru o spotkanie towarzyskie, catering, alkohole i napoje. Połączenie tych dwóch miejsc to przepis doskonały na udaną imprezę firmową.

3. Citypaintball

Podobno Citypaintball to najlepszy paintball we Wrocławiu, a na pewno jedyny taki w Polsce, który posiada aż pięć różnych tematycznych terenów gry w jednym miejscu. Opcja idealna dla ludzi aktywnych, chcących poczuć dreszczyk adrenaliny, wspaniale się bawić, a przy tym wypracować wszystkie cechy, które ułatwią później porozumiewanie się między pracownikami. Eventy firmowe w Citypaintball organizowane są również po angielsku, więc nie jest problemem jeśli w Twojej firmie pracują również osoby angielskojęzyczne. Park znajduje się blisko centrum, ale jednocześnie jest tam mnóstwo zieleni, ciszy i spokoju. To właśnie decyduje o tym, że czas po rozgrywce jest również wartościowy - do dyspozycji jest także miejsce na rozpalenie grilla czy ogniska a także na życzenie specjalny catering. Sama w sobie rozgrywka paintballowa to ciekawe doświadczenie, jednak specjalnie dla firm dostępne są dodatkowe opcje jak pakiet zdjęciowy z imprezy, konferencja w plenerze, podczas której można przedyskutować istotne sprawy firmowe przed integracją, świece dymne, które pozwolą lepiej ukryć się przed konkurencyjnym obozem czy Arena Arrow Tag, czyli paintball na łuki (spokojnie, nie takie prawdziwe!). Jedyne, o czym musicie pamiętać to zakryte buty i t-shirt na zmianę. Resztą zajmie się obsługa.

4. Party Bus

Imprezowy autobus - limuzynę wypożycza się standardowo na godzinę. Ale jaka to jest godzina! Przyciemniane szyby, prywatny bar, imprezowe oświetlenie, wygodne kanapy, profesjonalne nagłośnienie, miła obsługa i imprezowa koordynatorka, która zadba o to, by impreza udała się na 102%! Party Bus odbierze Was z dowolnego miejsca we Wrocławiu, a po wszystkim odstawi również tam, gdzie chcecie. Na pokład można wnieść własny alkohol i muzykę - lód i szklanki zapewnia już obsługa Party Busa. Dodatkową promocją jest fakt, że płacicie maksymalnie za 18 osób, ale docelowo w środku zmieścić się może nawet 35 uczestników. Poza imprezowym autobusem do wyboru są także klasyczne limuzyny, school bus czy retro Nysa 522. Ale to może już na inne okazje :) www.wroclawlimuzyna.com

5. Laser Tag Nyska

Jeśli klasyczny paintball nie jest dla spełnieniem Twoich marzeń, to mamy dla Ciebie coś innego. Laser Tag, czyli gra, w której paintballowe kulki zastąpione są sygnałem świetlnym w podczerwieni. Z powodu tego, że brak tu fizycznych pocisków, gra jest bezbolesna, a strzały namierzane są przez specjalny nadajnik umieszczony w kamizelce bądź opasce na głowie. W tej walce liczy się spryt, szybkość, celność, umiejętność myślenia strategicznego . Klimat chłodnej, przemysłowej scenerii z wąskimi korytarzami i trudnymi przeszkodami buduje dodatkowe napięcie i atmosferę wojennej rywalizacji podczas odgrywania scenariuszy. Jednak pamiętajcie, że chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę! Konkurencyjność zadań wyłania spośród uczestników osoby - przywódców i umożliwia uczestnikom gier powiązanie w skuteczne zespoły. To właśnie wzajemny szacunek i zaufanie stają się kluczowymi czynnikami wpływającymi na zwycięstwo. Przy głównej arenie do dyspozycji jest bar, z którego można skorzystać po skończonej zabawie.

6. Gra terenowa City Adventure

Wrocław to idealny plener na grę miejską - jego historia, zabytki, ilość zaułków i zagadek do rozwiązania sprawiają, że tutaj nuda nie ma racji bytu. Na Ostrowie Tumskim cofniesz się do średniowiecznych początków miasta, w dawnym więzieniu staniesz oko w oko z katem, rozwiążesz quiz w Galerii Neonów, w dzielnicy czterech wyznań odnajdziesz ukrytą synagogę, ruszysz śladami wrocławskich krasnali, a w Spiżu zasmakujesz najlepszego piwa warzonego na miejscu! To tylko niektóre zadania, jakie czekają podczas gry terenowej City Adventure. Gra to nie tylko świetny sposób na integrację i naukę współdziałania w grupie, ale i szalona wycieczka po najciekawszych miejscach miasta. Opcji gry jest kilka - od Ciebie zależy czy pochwycisz w rękę papierową mapę czy będziesz się bawić w bardziej interaktywny sposób. W grze może wziąć udział od 10 do 15 osób, a czas trwania zabawy to w zależności od opcji od dwóch do czterech godzin. Jeśli przy okazji integracji chciałbyś odkryć mniej znane zaułki Wrocławia, to City Adventure będzie opcją dla Ciebie!

7. Gokarty Wrocław Racing Center

Oderwanie od zwykłego dnia w biurze na rzecz ekscytujących wyścigów na torze kartingowym brzmi nieźle. A gdyby tak zaprosić pracowników na tę niezwykła przygodę? Na torze Racing Center odbywa się właściwa impreza, bo to tu wsiadacie w gokarty i rozwijacie największą możliwą prędkość tylko po to, żeby jak najszybciej ukończyć trasę. Jednak również poza torem dzieje się wiele ważnego: w sali konferencyjno - szkoleniowej możecie omówić bieżące sprawy firmy, ponadto w barze istnieje organizacja dyskoteki z DJ- em. Również możliwe jest przygotowanie cateringu przez zespół Racing Center. Wszystkich spragnionych motoryzacyjnych wrażeń odsyłamy właśnie tu, na bezpieczną, ale przede wszystkim ciekawą i emocjonującą imprezę firmową. Nie musicie być Robertem Kubicą, żeby spróbować swoich sił na gokartach - wystarczą chęci, dobry humor i chęć spędzenia czasu z zespołem pracowników. Reszta zrobi się sama!

8. Argentum

Argentum to agencja eventowa, która zajmuje się profesjonalną organizacją imprez firmowych. Nie ma znaczenia, czy firma liczy 10 czy 1000 osób - Argentum poradzi sobie nawet z największym wyzwaniem. Być może marzą Wam się wspólne warsztaty kulinarne? A może warsztaty improwizacji czy warsztaty fotograficzne? Albo chcielibyście poczuć się jak prawdziwe gwiazdy Hollywood? Albo spróbować swoich sił w firmowej olimpiadzie czy teleturnieju? Opcji jest wiele - miejsce wybieracie Wy. Może to być w wybranej sali na miejscu lub może to być impreza wyjazdowa. Mogą to być wydarzenia dzienne albo wieczorne. Wszystko zależy od Waszych preferencji i dyspozycyjności. Jedno jest pewne - lista scenariuszy na imprezę firmową w wykonaniu Argentum nie ma końca, więc jest więcej niż pewne, że każdy w ofercie znajdzie coś dla siebie.

9. Winnice Jaworek

Kilkanaście kilometrów pod Wrocławiem znajdują się winnice Jaworek - ustronne miejsce na wycieczkę, ale i wyjazd integracyjny dla firm. Zaciszne i malownicze winnice sąsiadują z odrestaurowanymi, eleganckimi salami konferencyjnymi, mieszczącymi do 65 osób. To tu można połączyć integrację ze szkoleniem, również dzięki obecnemu tam najnowocześniejszemu sprzętowi audio-video. Po szkoleniu atrakcją jest zwiedzanie winnic i degustacja produkowanych tam polskich win. W ofercie są również warsztaty sommelierskie, warsztaty jogi i medytacji, możliwość zorganizowania spływu kajakowego czy zabawy w typie Escape Roomu na terenie winnic. Na tarasie grillowym i w restauracji w otoczeniu zieleni winorośli i na kamiennych ławach można skosztować dań regionalnej kuchni Dolnego Śląska. Na takim spotkaniu integracyjnym najlepiej odnajdą się smakosze i ci, którzy cenią spokojny wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Zintegruj się we Wrocławiu! Wrocław i jego bliska okolica jest idealna dla tych, którym zależy na udanej imprezie firmowej. Wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest atmosfera w pracy, dlatego integracja grup pracowników to dla wielu priorytet. W naszym mieście możliwości na integrację jest wiele - od wojskowych strzelanin, przez szaloną imprezę na łodzi, po degustację win i wyselekcjonowanych dań. Jedno jest pewne - spośród tylu propozycji zawsze trafi się ta wyjątkowa, która ucieszy wszystkich i poprawi nastroje wśród pracowniczych teamów.