Atrakcje turystyczne

GoAir - atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

GOair Powietrzne Miasto to miejsce, które zapewni Ci niezapomnianą rozrywkę i wspaniałą przygodę w świecie szalonych atrakcji. Jest to największy park rozrywki dmuchany we Wrocławiu, o obszarze 1500 m², na którym czeka aż 20 różnorodnych dmuchanych rozrywek. To idealne miejsce, aby spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi lub nawet na urodzinowym przyjęciu.

GOjump Wrocław - park trampolin

GOjump to nazwa, która wśród miłośników skoków, akrobatyki i wspaniałej rozrywki zyskała ogromne uznanie. Jest to zasłużone, gdyż GOjump to największe parki trampolin w Polsce, oferujące niezliczone atrakcje dla wszystkich entuzjastów adrenaliny i zabawy.

Kwatera Główna Wrocław

Kwatera Główna Wrocław

Kwatera Główna to miejsce, gdzie trzeba być nieustraszonym, bo każdy fałszywy ruch może Cię zgubić… Centrum Laser Tag Kwatera Główna znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Sienkiewicza, niedaleko Ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego.

Centrum Historii Zajezdnia

Centrum Historii Zajezdnia Wrocław

Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu to miejsce szczególne, w którym tworzyła się historia. To właśnie z tego względu w 2016 wybrano starą zajezdnię autobusową na miejsce opowieści o nowym, powojennym Wrocławiu.

Movie Gate - atrakcje Wrocław

Movie Gate - atrakcje Wrocław

MovieGate to jedna z rodzinnych atrakcji Wrocławia, polecana nie tylko przez nas, ale przez licznych blogerów, zdobywająca wysokie miejsca w rozmaitych rankingach. Czym właściwie jest MovieGate? Nazwa sugeruje coś, związanego z filmem. Jednak w rzeczywistości to o wiele więcej…

Indoor Golf - atrakcja Wrocławia

Indoor Golf - atrakcja Wrocławia

Szukając atrakcji dla aktywnych można natrafić nie tylko na kluby sportowe czy baseny, ale i na Indoor Golf. To zupełnie inne, wyjątkowe miejsce dla fanów sportu w nowym wydaniu - symulator golfa, czynny przez cały rok, niezależnie od pogody.

Rafting Wrocław

Jeśli brak pomysłu na weekend to podpowiadamy, że idealną opcją w słoneczne dni jest spływ pontonowy przez Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy.

Bungee Wrocław

Podobno najtrudniejszy jest pierwszy... skok! Jeśli brakuje Ci adrenaliny i chcesz poznać jej smak to nie ma lepszego doświadczenia niż skok na Bungee!

Sztuka na Miejscu

Sztuka na Miejscu to przestrzeń, w której sztuka jest na wyciągnięcie ręki – jej nienachalna obecność pozwala na oswojenie się ze światem artystycznym w nieformalnym otoczeniu.

Centrum symulatorów pojazdów wyścigowych - Apex One

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć o Apex One we wrocławskim Sky Towerze, to spieszymy z wyjaśnieniami. Apex One to największe centrum simracingowe w Polsce. Co to znaczy?

Crazy Carts Akademia Driftingu

Czym są Crazy Carts? To nie zwykłe wyścigowe gokarty - to jedyne takie driftujące gokarty na mapie Wrocławia!

Kopalnia Wrocław Strefa Wakacji

Kopalnia Wrocław - Strefa Wakacji

Kopalnia Wrocław - Strefa Wakacji - ale kto powiedział, że wakacje nie mogą trwać cały rok?

ZOO TEAM Wrocław

ZOO TEAM Wrocław - Świat zwierząt egzotycznych

ZOO TEAM – świat egzotycznych zwierząt w centrum Wrocławia!

ZOO Wrocław - atrakcje turystyczne

ZOO Wrocław

To jedno z najsławniejszych Ogrodów Zoologicznych w Polsce i prawdziwa chluba Wrocławia. ZOO Wrocław odwiedzane jest co roku przez setki turystów i to bez względu na porę roku czy pogodę. Na terenie ZOO znajduje się 12 pawilonów tematycznych, które przedstawiają określone grupy zwierząt m.in. Małpiarnia, Pawilon Madagarskar, Ptaszarnia, Słoniarnia czy Terrarium ze "Smokami Indonezjii". Warto jednak samodzielnie odwiedzić i poznać mieszkańców ZOO. Przez cały rok odbywają się tu także pokazy karmienia na które z całą pewnością warto się wybrać!

Sky Bowling Wrocław

Sky Bowling

Największa kręgielnia we Wrocławiu

Park Trampolin Jump World Wrocław

Park Trampolin Jump World

Moc atrakcji w Jump World Wrocław

Wystawa Pająków Wrocław

Wystawa Pająków

 Poczuj egzotyczny klimat w samym centrum miasta. Wystawa żywych pająków i skorpionów to idealna atrakcja dla wszystkich miłośników tych zwierząt i dla każdego komu pająk straszny. Ekspozycja zachwyca bogactwem gatunków (ponad 50 zwierząt ze wszystkich kontynentów m.in czarna wdowa i ptasznik goliat) i obecnością doświadczonych przewodników, którzy bez dodatkowych opłat przybliżą ciekawy świat. O każdej pełnej godzinie wszyscy chętni będą mogli potrzymania łagodnego ptasznika na dłoni. Całość ekspozycji uzupełniają plansze do zdjęć, materiały edukacyjne, gry oraz instalacje artystyczne.

Kolejkowo Wrocław

Kolejkowo - Cudowny Świat w Miniaturze

Kolejkowo - miejsce, które musisz odwiedzić

Hydropolis Wrocław

Hydropolis - Centrum Edukacji Ekologicznej

Dowiedz się więcej o wodzie w Hydropolis Wrocław

Szukasz inspiracji? Poznaj nasze propozycje