Indoor Golf - atrakcja Wrocławia

Indoor Golf - atrakcja Wrocławia

Szukając atrakcji dla aktywnych można natrafić nie tylko na kluby sportowe czy baseny, ale i na Indoor Golf. To zupełnie inne, wyjątkowe miejsce dla fanów sportu w nowym wydaniu - symulator golfa, czynny przez cały rok, niezależnie od pogody.

W strefach TrackMan oraz TrackMan VIP korzystać można z 2 stanowisk z symulatorami golfa TrackMan 4, dających możliwość rozrywki i rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.

Na symulatorach można ćwiczyć grę w golfa, grać na wirtualnych polach golfowych lub korzystać z wielu gier towarzyskich opartych na grze w golfa, np. z popularnej „Bullseye”, która polega na trafianiu do wyznaczonych celów. Gracz wyybiera poziom trudności gry w zależności od swojego doświadczenia i scenerię, do której może przenieść się wirtualnie. W jednej chwili możesz znaleźć się w miejskiej dżungli, na dzikim zachodzie lub w zaginionym świecie dinozaurów.

indoor golf wrocław atrakcje

Do wyboru są też inne gry. "Capture The Flag" polega na trafieniu piłką jak najbliżej wybranego dołka. Ale należy być ostrożnym - Twój kompan może odebrać Ci zdobycz, jeśli trafi bliżej niż Ty. W Indoor Golfie nie brak również propozycji dla dzieci - bardzo popularna i lubiana przez najmłodszych jest gra „Magic Pond”, w której podopieczni zamieniają się w łowców podwodnych stworów, zamieszkujących tytułowy magiczny staw. A może po prostu chcesz zagrać rundę klasycznego golfa? W bibliotece TrackMana dostępnych jest blisko 170 pól golfowych z całego świata wliczając w to np. legendarne Old Course w St. Andrews w Szkocji. Grając w golfa na symulatorze używamy tego samego sprzętu w postaci piłek i kijów golfowych co w realnym świecie. Wykonujemy zamach i wprawiamy w ruch piłkę golfową w ten sam sposób jak podczas uderzeń na prawdziwym polu golfowym.

indoor golf wrocław atrakcje

Dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia oraz darmowy parking (do 4 godz.), a także dostępność usług 7 dni w tygodniu od 9 do 23 pozwala planować swobodnie aktywność w ciągu tygodnia, czy też wieczorami, przez cały rok, niezależnie od pogody na zewnątrz.

Dla kogo jest rozgrywka na symulatorze golfa? Właściwie dla każdego - niezależnie od tego, ile masz lat i czy kiedykolwiek trzymałeś w ręku kij golfowy. Nieważne też czy planujesz przyjść solo, z drugą połówką czy z grupą przyjaciół. Czy wolisz relaks, a może lekką rywalizację. A może chciałbyś zorganizować tutaj spotkanie integracyjne pracowników Twojej firmy? Eleganckie wnętrza doskonale sprawdzą się także podczas wieczorów kawalerskich i panieńskim, imprez zamkniętych, urodzin. Każdy powód jest dobry, by zagrać w golfa! Jest też opcja wykupu vouchera podarunkowego - to świetny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby świetnymi wspomnieniami!

indoor golf wrocław atrakcje
Godzinna rezerwacja symulatora to koszt 120 zł za godzinę lub 90 zł od poniedziałku do piątku od 9 do 15. Indoor Golf otwarty jest codziennie od 9:00 do 23:00 (ostatnia rezerwacja o 22:00). Uwaga! Dla osób, które robią pierwszą rezerwację dostępna jest zniżka 50% - być może to ona zachęci Cię do spróbowania na czym polega gra w golfa na symulatorze TrackMan.

Gdzie nas znajdziesz?
Braniborska 14, 53-680 Wrocław

Szukasz inspiracji? Poznaj nasze propozycje