Kwatera Główna Wrocław

Kwatera Główna Wrocław

Kwatera Główna to miejsce, gdzie trzeba być nieustraszonym, bo każdy fałszywy ruch może Cię zgubić… Centrum Laser Tag Kwatera Główna znajduje się w centrum Wrocławia, przy ul. Sienkiewicza, niedaleko Ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego.

Szukając wejścia należy mieć na uwadze surowe, wielkie, industrialne drzwi, po otwarciu kórych czeka już neico inny świat. Do Kwatery Głównej najlepiej przyjść grupą, ale jeśli chcesz dokonać rozgrywki w parze, to również jest to możliwe. Na miejscu czeka Cię prawdziwa laserowa wojna! Ale po kolei - czym jest laserowy paintball?

Laserowy paintball to przede wszystkim bezpieczna, ale nie mniej ekscytująca rozrywka niż klasyczny paintball. Aby przystapić do gry trzeba przejść szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Generał zapozna Cię z zasadami gry oraz posługiwania się bronią. W czasie rozgrywki będziesz podługiwał się karabinem Zoltar, emitującym wiązkę podczerwoną. Pamiętaj, że karabin przypomina prawdziwą broń - waży niemal 3 kg, więc przygotuj się na doznania rodem z pola walki.

kwatera główna wrocław

Karabin ma wbudowany wyświetlacz LCD, pokazujący ilość punktów życia, jakie zostały uczestnikowi, ile baterii zostało do wykorzystania, ile razy możesz jeszcze wykonać strzał, ile czasu pozostało do końca gry oraz ile razy i przez kogo zostałeś trafiony. Oddając strzał możesz skorzystać z trzech trybów broni - inaczej strzelisz używając shotguna, inaczej karabinu maszynowego, a inaczej granatnika. Każda broń to inna oc strzału, dlatego warto umieć podążać własną taktyką.

Przed rozpoczęciem gry oprócz broni każdy uczestnik dostaje kamizelkę, wyposażoną w specjalny czujnik, rejestrujący każdy strzał. Dzięki temu nie ma możliwości oszustwa, a wszystkie strzały, jakimi zostałeś trafiony lub jakimi trafiłeś przeciwnika, są natychmiast wliczane do ogólnego rozrachunku. Gra jest więc sprawiedliwa, a ostateczny wynik nie podlega dyskusji.

kwatera główna wrocław

Podziemia Kwatery Głównej zaaranżowano tak, by przypominały prawdziwy mroczny labirynt. Wypełnione dymem korytarze, przyciemnione światła, porozrzucane przeszkody, opony i worki z piaskiem tworzą tajemniczy klimat. Ale w takich warunkach łatwo się zgubić… Dlatego cały czas musisz się mieć na baczności. System Zoltar wydaje realistyczne dźwięki odtwarzane z głośnika umieszczonego na każdej kamizelce i karabinie. Będziesz słyszeć sygnały zarówno trafienia, jak i utraty życia.

kwatera główna wrocław

To wszystko sprawia, że gracz czuje się jak uczesntik prawdziwego wojennego starcia! Jeśli stracisz całe swoje wirtualne życie, w zależności od trybu rozgrywki, musisz wrócić do bazy lub odczekać określoną ilość czasu. Na koniec gry uczestnicy otrzymują dokładne statystyki - kto, kogo, ile razy i w co trafił - można więc wyłonić zwycięską drużynę i dodatkowo nagrodzić ją! Po zakończonej grze do dyspozycji gości jest kantyna, w której można zorganizować poczęstunek. Z tego powodu Kwatera Główna świetnie nada się na zorganizowanie urodzin czy spotkania integracyjnego.

To co, jesteś gotowy na zmierzenie się twarzą w twarz z własnym strachem i zaznanie prawdziwych emocji w starciu z realnym przeciwnikiem?
Zapraszamy wszystkich śmiałków!

Szukasz inspiracji? Poznaj nasze propozycje