Niezapomniane urodziny w Pałacu Ławica

Niezapomniane urodziny w Pałacu Ławica

Urodziny w Pałacu Ławica

Pałac Ławica to miejsce zupełnie inne, niż wszystkie, które stworzone zostało z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas. Pałac położony jest w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, w przytulnej miejscowości Ławica. 

Przy Pałacu znajduje się ogromny poligon paintballowy, na którym pośród zaaranżowanych w naturze przeszkód, można rozgrywać dynamiczne rozgrywki drużynowe. Swoje miejsce znalazł Folwark Szyfrów, innowacyjna gra terenowo – przygodowa, która łączy w sobie zagadki, tajemnice, liczne zadania logiczne i ruchowe, a wszystko dzieje się w naturalnym otoczeniu, które potęguje wspaniałe doznania. Młodszych gości zapraszamy do mini-zoo w odrestaurowanych oborach przypałacowych, w których kozy, owce, liczne ptactwo uczą dzieci swoich zwyczajów i pozwalają się poznać naprawdę blisko. Wielbiciele aktywności i adrenaliny doceniają natomiast spływy pontonowe Przełomem Bardzkim, które rozpoczynają się w naszej przystani wodnej. Podczas nich, w różnych stopniach trudności, z wplecionymi w zabawę scenariuszami i grami, można spędzić cudowny dzień, walcząc z wodnym żywiołem pod czujnym okiem naszych instruktorów i ratowników.

Żeby dopełnić całości i stworzyć idealne warunki do relaksu, do dyspozycji naszych gości oddajemy altanę grillową z widokiem na rwącą rzekę, zorganizowane miejsce na ognisko plenerowe, usytuowane tuż przy poligonie paintballowym oraz kilka wygodnych miejsc piknikowych, na których można przeżyć cudowne chwile pod chmurką, dzieląc się z bliskimi przeżyciami aktywnego dnia. Już niebawem działanie rozpocznie restauracja z miejscami na 100 osób, w której obok organizowanych imprez, każdy z gości będzie miał okazję spróbować pysznej, lokalnej kuchni, w przygotowywanych przez najlepszych kucharzy daniach. Po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy do Pałacu Ławica, w którym czekają wygodne apartamenty do wynajęcia.

O naszych gości dbamy kompleksowo. Dlatego przy przystani powstały komfortowe parkingi na łącznie około 150 miejsc parkingowych, czekających na gości rozpoczynających spływy.

Więcej: www.ski-raft.pl

 • CAŁY DZIEŃ
 • bez limitu wieku
 • Pałac Ławica - Ławica 23b

Co musisz wiedzieć?

 • Parking

  • Na terenie Pałacu - bezpłatny
 • Godziny otwarcia

  • od 9:00 do 19:00
 • Cennik

  • Ustalany indywidualnie